تهیه چه بیمه هایی برای کارگاه ها ضروری است؟؟؟


به نام خدا
ضمن عرض سلام و خسته نباشید
در راستای آگاه سازی هموطنان عزیز جهت داشتن زندگی بدون استرس در امور کاری و کارگاهی باید به عرض برسانم که اگر شما دارای کارگاهی هستید که در آن یک الی چندین نفر کارمند یا کارگر در آن مکان مشغول به کار هستند ، مسئولیت وارده به کلیه آن افراد لر عهده شما خواهد بود.
ساده تر بیان کنم: هر اتفاق یا حادثه (چه عمدی و چه غیر عمدی )در محدوده کارگاهی رخ دهد مسئول صد در صدی حادثه با مدیریت کارگاه و یا شخصی که کارگاه از او میباشد است. چه حادثه فوت یا نقص عضو باید و چه هزینه پزشکی یا خراشی کوچک.

توصیه من به شما: با تهیه یک بیمه نامه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان، کلیه این مسئولیت ها را با پرداخت مبلغی بسیار اندک به بیمه البرز واگزار نمایید تا بتوانید با تمرکز و امنیت خاطری آسوده در کار خود پیشرفت نمایید.

مورد دوم تهیه بیمه نامه آتش سوزی است که باید شما را در این باب راهنمایی کنم که بیمه نامه آتش سوزی تنها برای آتش گرفتن کارگاه شما نیست ،چون ممکن است برخی از کارگاهها اصلا با مواد قابل اشتعال یا انفجار سرو کار نداشته باشند پس چه نیاز به تهیه این بیمه نامه؟
خدمت شما عرض کنم که بیمه آتش سوزی تنها آتش یا انفجار نیست بلکه در بیمه آتش سوزی شما میتوانید زلزله ، سیل ، ترکیدگی لوله های آب ، سرقت لوازم و دستگاه ها و … را نیز به این بیمه نامه اضافه کنید. حق بیمه این بیمه نامه واقعا قابل باور نیست ، برای مثال یک کارگاه چاپ که مدام با کاغذ سروکار دارد حق بیمه برای یک سال آن به ازای 100میلیون تومان تنها مبلغ90هزار تومان میباشد.حال خود بیاندیشید که ایا این همه آرامش به این مبلغ می ارزد یا خیر؟؟؟

بیمه سومی که حالت اجباری دارد و اکثرا با آن آشنا هستند بیمه اجباری تامین اجتمایی است ، چرا که کارکنان کارگاه شما در صورتی که پس از یک ماه کار از شما شکایت کرده و اثبات کار در آن محل را نمایند شما به شدت جریمه خواهید شد و باید حقوق مازادی به کارکن شکایت کرده بابت بیمه نشدن وی بپردازید .

با سپاس از همراهیتان

مسعود قضاوی
نماینده بیمه البرز کد 6721

Have any Question or Comment?

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را در فضای مجازی دنبال کنید…

مراقب باشید عقب نمانید

نوشته‌های تازه

کارت ویزیت