خرید آنلاین بیمه


بیمه البرز نمایندگی قضاوی کد6721 اصفهان در خیابان پروین ، پل سرهنگ ، خیابان معراج، بیست متر بعد از خیابان سپیده کاشانی واقع شده است که به جهت رفاه حال مشتران خود در ارائه خدمات بیمه ای ، ثبت و سفارش بیمه نامه را به صورت غیر حضوری نیز انجام میدهد. شما هموطنان گرامی برای خرید آنلاین بیمه میتوانید در سایت رسمی این نمایندگی به آدرس www.isfahanbime.ir مراجه کنید و پس کلیک روی گزینه ثبت سفارش بیمه نامه ، نسبت به خرید آنلاین بیمه نامه اقدام کنید و بیمه نامه مورد نظر خود را درب منزل به صورت رایگان دریافت نمایید.

خرید آنلاین بیمه امروزه از درخواست های پر شمار بیمه گذاران بوده است که بیمه البرز نمایندگی قضاوی کد6721 آن را برای مشتران خود به راحتی هرچه تمام تر فراهم نموده است لذا از اتلاف وقت خود در دفاتر بیمه ای با این حجم از ترافیک های شهری بپرهیزید و به آسودگی بیمه نامه را درب منزل یا محل کار خود دریافت کنید.

این نمایندگی همچنین روش های دیگری را برای متقاضیان خرید آنلاین بیمه فراهم کرده است از جمله ثبت درخواست از طریق پیج اینستاگرامی این نمایندگی که توسط افراد مجرب اداره میشود و به صورت شبانه روزی آماده ارائه مشاوره و یا خدمات بیمه است.
آدرس پیج اینستاگرامی جهت خرید آنلاین بیمه نامه وهمچنین اخذ مشاوره bime_alborz_isfahan
میباشد.

ثبت و خرید آنلاین بیمه نامه از طریق واتساپ و تلگرام نیز مهیا گردیده است پس هیچ گونه نگرانی برای بیمه گذار باقی نمیماند و میتواند با اطمینان خرید خود را انجام داده و اتلاف انرژی و هزینه های گزاف دوری کند . شماره جهت ارتباط از طریق واتساپ و تلگرام 09139135956 میباشد همچنین ارتباط از طریق آی دی تلگرام به آی دی bime_alborz6721 امکان پذیر میباشد.

با تشکر از انتخاب شما
مسعود قضاوی
نمایندگی بیمه البرز کد6721

Have any Question or Comment?

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را در فضای مجازی دنبال کنید…

مراقب باشید عقب نمانید

نوشته‌های تازه

کارت ویزیت